Klimatyzatory Vivax

Klimatyzatory Vivax

Klimatyzatory Vivax produkowane są według europejskich standardów ISO 9001:2000, CE, ROHS, CB , SASO co oznacza, że wszystkie produkty są poddawane ścisłej kontroli nad procesem produkcji w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych.

Produkcja odbywa się w najbardziej zaawansowanej technologicznie fabryce otwartej w 2001 roku, która znajduje się w Dongguan w prowincji Guangdong, Chiny. Powierzchnia fabryki to 15000 m2 i zatrudnia 250 pracowników, którzy codziennie są w stanie wyprodukować do 1500 urządzeń.

Marka Vivax jest znana w europie w 10 krajach, a mapa krajów partnerskich stale rozrasta się. Z uwagi na zróżnicowanie krajów, w których montowane są klimatyzatory, proces produkcji został tak dostosowany aby działały one bezproblemowo zarówno w mroźnym jak i upalnym klimacie – pozwala to na całoroczną pracę zarówno w trybie chłodzenia jak i grzania.

Klimatyzatory marki Vivax rozpoznawane są w europie jako bardzo dobre i niezawodne produkty w dobrych cenach, które wykonane są z niezwykłą precyzją zachowując nowoczesny i oryginalny design, a materiały wykorzystane przy procesie produkcji są najwyższej jakości.

Powierzchnia magazynowa VIVAX w europie wynosi: 32745 m2. Łączna liczba punktów serwisowych oraz instalacyjnych wynosi: 5500.

Plik PDF Katalog klimatyzatorów Vivax 2017

Plik PDFCennik klimatyzatorów Vivax 2017

klimatyzator scienny vivax v design acp 12ch35aevi czarny

Klimatyzator Vivax V-Design- czarny

klimatyzator scienny vivax v design acp 12ch35aevi zloty

Klimatyzator Vivax V-Design - złoty

klimatyzator scienny vivax s design acp 09ch25aesi

Klimatyzator Vivax S-Design

klimatyzator scienny vivax r design acp 09ch25aeri

Klimatyzator Vivax R-Design

klimatyzator przenosny vivax style acp

Klimatyzator przenośny Vivax Style

klimatyzator scienny vivax r design acp 12ch35aeri zloty

Klimatyzator R-Design - złoty

klimatyzator scienny vivax z design acp 09ch25aezi

Klimatyzator Vivax Z-Design