Klimatyzatory LG

Klimatyzatory LG

Klimatyzatory LG osiągnęły bardzo wysoki poziom zaawansowania technologicznego, nasza uwaga nie skupia się już tylko na możliwościach chłodzenia i ogrzewania, ale również obejmuje inne cechy, jak wzornictwo i efektywność energetyczną. Klimatyzatory LG wykraczają daleko poza funkcje podstawowe, wyróżniając się szerokim zakresem wyrafinowanych projektów odpowiednich dla każdego wystroju domu lub biura. Wzornictwo podkreślające wystrój pomieszczenia to tylko jeden z wielu sposobów, w jaki klimatyzatory LG uzupełniają nasze otoczenie, jednocześnie zapewniając czyste i komfortowe powietrze. Przez lata firma LG starała się łączyć wysoką jakość rozwiązań klimatyzacyjnych z wyższą efektywnością energetyczną, oferując znaczne oszczędności dla domu lub firmy. Ponadto klimatyzatory LG są trwałymi i niezawodnymi urządzeniami o długiej żywotności, zapewniającymi wiele lat spokojnego użytkowania.

Od roku 2016 firma LG udziela 10 lat gwarancji na sprężarkę (pod warunkiem wykonywania płatnych przeglądów minimum 2 razy w roku).

Nasza firma jest od kilku lat autoryzowanym instalatorem i serwisantem klimatyzatorów marki LG czego dowodem są posiadane przez nas certyfikaty wydane przez firmę LG - zobacz certyfikaty.

Plik PDF Katalog klimatyzatorów LG 2017

Plik PDFCennik klimatyzatorów LG 2017

Klimatyzator LG Artcool

Klimatyzator LG ArtCool

Pilot do klimatyzatorów LG

Pilot do klimatyzatorów LG

Klimatyzator LG - jednostka zewnętrzna

Jednostka zewnętrzna klimatyzatorów LG

Klimatyzator LG Sirius

Klimatyzator LG Deluxe

Klimatyzator LG Basic

Klimatyzator LG Basic