Klimatyzatory Haier

Klimatyzatory Haier

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu HVAC. Założony w 1984 roku w Quingdao. Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój swoich Klientów. Na przestrzeni lat z lokalnej fabryki wyrosła globalna firma, której obroty w 2014 roku osiągnęły ponad 32,3 mld USD. Haier zatrudnia ponad 80 000 pracowników, obsługując jednocześnie Klientów w ponad 100 krajach na całym świecie.
Firma Haier do 2011 roku złożyła ponad 12 000 wniosków patentowych i samodzielnie autoryzowała 8 350 patentów. Ponadto Haier uczestniczył w opracowaniu 77 norm międzynarodowych, z których 27 zostało opatentowanych i wdrożonych.
Dzięki tym działaniom Haier jest liderem na rynku, wyznaczając trendy na całym świecie.

Wychodząc naprzeciw szybko zmieniającym się wymaganiom Klientów, Haier rozmieścił swoją infrastrukturę globalnie. Pięć centrów badawczo-rozwojowych Haier na całym świecie współpracuje z dostawcami, instytucjami badawczymi i uniwersyteckimi, tworząc zintegrowaną wirtualną i fizyczną sieć sprzedaży. Finalnie Haier uzyskał przewagę konkurencyjną polegającą na tworzeniu produktów pod indywidualne potrzeby Klienta.

Plik PDF Katalog klimatyzatorów Haier 2017

Plik PDFCennik klimatyzatorów Haier 2017

Klimatyzator Haier Dawn

Klimatyzator Haier Dawn